czad

Zbudujmy studnię

Od Niedzieli Biblijnej (10.04) do końca Roku Miłosierdzia (Święto Chrystusta Króla) organizujemy w naszej parafii zbiórkę środków na wybudowanie przez naszych misjonarzy studni w Czadzie. Jest to propozycja zrealizowania wspólnie konkretnego uczynku miłosierdzia w Roku Jubileuszu Chrztu Polski i Roku Miłosierdzia. 

Więcej o projekcie - dlaczego, gdzie i jak? + zdjęcia i filmy z Czadu

 

Nabożeństwo Drogi Światła w kościele św.Michała

Zapraszamy w każdy piątek o 17:30

Nabożeństwo Drogi Światła powstało z inicjatywy ruchu, który narodził się w środowisku salezjańskim i gromadzi ludzi zjednoczonych jedną ideą, by żyć na co dzień rzeczywistością Zmartwychwstania. więcej...

 

 

Nauki dla narzeczonych .
Najbliższy cykl katechez dla narzeczonych, przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa, rozpocznie się w naszej parafii 4 maja 2016r.
Spotkania będą odbywały się w Gimnazjum Salezjańskim w sali nr 3, w poniedziałki i środy o godz. 19.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Zakończenie kursu 1 czerwca 2016r. 
Zapraszamy.

Uroczystość I Komunii Świętej

odbędzie się w naszym kosciele 15 maja 2016 roku.

"Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie" (więcej ...)

 

2016 Rok Miłosierdzia Bożego
Na stronach Archidiecezji, m.in. dekret Arcybiskupa o uzyskiwaniu odpustów

Program obchodów Jubileuszu w Kościele

Więcej o....

 

Wiązanka 2016: Przełożony Generalny ks. Ángel Fernández Artime podał temat i linie przewodnie Wiązanki na rok 2016: "Z Jezusem przeżywamy razem przygodę w Duchu Świętym!" Jak wyjaśnia Przełożony Generalny, ta wewnętrzna i duchowa droga, którą przemierzamy w towarzystwie Ducha Świętego, wyraża się w:

  • głębokim doświadczeniu wiary;
  • pielęgnowaniu wymiaru wspólnotowego tej samej wiary
  • wzrastaniu w miłosierdziu i braterskim wymiarze życia.

Zapraszamy do obejrzenia komentarza

Relikwie św. Faustyny Kowalskiej

7 listopada 2015r. grupa pielgrzymów z naszej parafii i z salezjańskiego gimnazjum przyjęła relikwie św.Faustyny. Czytaj więcej...

 

Relikwie św. Jana Pawła II
Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz wręczył relikwie ks. dyr. wspólnoty salezjańskiej Bolesławowi Kaźmierczakowi i ks. dyr. gimnazjum Janowi Gondro, którzy wraz z młodzieżą gimnazjalną i delegacją parafii przybyli do Krakowa, wypowiedział te pełne ciepłe słowa: ”Niech święty Jana Paweł II będzie bliżej was a wy Go otaczajcie miłością.” Krótka uroczystość odbyła się dnia 05.03.2015 roku w Krakowie przy ul. Franciszkańskiej 3 w domu arcybiskupów krakowskich.
   

Polecamy  

   

Parafia na