ksiazka1  Uprzejmie informujemy, że jest dostępna w sprzedaży książka wydana z okazji 70-lecia pracy apostolskiej salezjanów na wrocławskim Ołbinie:„Dzieje kościoła i parafii św. Michała Archanioła na Wrocławskim Ołbinie”.
Książka zawiera bogato ilustrowane materiały z konferencji naukowej, która miała miejsce we Wrocławiu, 28-29 kwietnia 2017 rok.
Książkę (w cenie 60zł) można nabyć na stolikach znajdujących się przy wyjściowych drzwiach z kościoła, lub w zakrystii, lub w kancelarii parafialnej
Krótka relacja z obchodów 70-lecia 28-29 kwietnia 2017r.

 

Nabożeństwo Drogi Światła w kościele św. Michała

Zapraszamy w każdy piątek o 17:30

Nabożeństwo Drogi Światła powstało z inicjatywy ruchu, który narodził się w środowisku salezjańskim i gromadzi ludzi zjednoczonych jedną ideą, by żyć na co dzień rzeczywistością Zmartwychwstania. więcej...

 

Mariacell

Zapraszmy na pielgrzymkę parafilną do Wiednia, Mariazell i Bratysławy w dniach 19/20 - 22.04.2018r. 

Zgłoszenia przyjmuje ks.Jan Gondro. Program pielgrzymki

 

 

Nauki dla narzeczonych .

Najbliższy cykl katechez dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa odbędzie się w naszej parafii w dniach od 7 maja do 6 czerwca bieżącego roku. Spotkania będą odbywały się w poniedziałki i środy o godz. 19.00 w sali Gimnazjum Salezjańskiego. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Jest to ostatni cykl katechez przed wakacjami.

Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na cel instalacji ogrzewania w kościele. 

Mamy już zamontowane urządzenia grzewcze pod 32 ławkami (16 z lewej i 16 z prawej). 

Orientacyjny koszt zainstalowania ogrzewania w jednej ławce wynosi 2.500,00 zł.

Wpłaty na ten cel można dokonać na konto parafialne: 
Deutsche Bank 51 1910 1064 0002 1089 4121 0001 
z dopiskiem: ofiara na ogrzewanie kościoła.

Darmowe porady prawne w parafii św. Michała Archanioła we Wrocławiu ul. B. Prusa

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na wyjaśnienie skomplikowanych problemów prawnych radcy prawni z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym proponują skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych. Więcej na ten temat 

Studnia101

Co tam słychać na budowa "naszych" studni?

Pierwsze zdjęcia i o postępie prac 

 

Wiązanka 2017: W tym roku Przełożony Generalny ks. Ángel Fernández Artime, zgodnie ze wskazaniami Papieża i całego Kościoła, proponuje zastanowić się nad tematem rodziny.

"Jesteśmy rodziną" - to stwierdzenie rozpoczyna Wiązankę 2017: rodzina jako miejsce życia, rodzina jako szkoła życia i miłości.

Zapraszamy do obejrzenia komentarza

   

Polecamy  

   

Parafia na