Biały Dunajec 2015

MATURZYSTO, STUDENCIE - najlepsza przygoda na wakacje!
 
Niedługo rozpocznie się lub już trwa Twoja przygoda ze studiami. Nowe przyjaźnie, wyzwania, obowiązki  i radości. Ten okres będzie albo już jest bardzo ważnym okresem w Twoim życiu, dlatego powinieneś dobrze rozpocząć nowy rok zmagań!
W związku z tym zapraszamy Cię na XXXII edycję Obozu Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola w Białym Dunajcu. Są to 2 tygodnie niesamowitej przygody, która zostaje w pamięci na całe życie. Wyjścia w góry, integracje i zabawy, rozgrywki sportowe, nowe przyjaźnie i zauroczenia i przede wszystkim - spotkanie z Bogiem.
Od 2 do 16 września tego roku w miejscowości Biały Dunajec, nieopodal naszych pięknych Tatr i Zakopanego, blisko 700 osób, w większości takich jak TY, będzie na obozie. Cena pobytu to jedyne 399zł za 2 tygodnie, zapisy ruszają w lipcu na stronie www.bialydunajec.org, więcej informacji znajdziesz w Internecie (www.horeb.salezjanie.pl) lub w DA HOREB.
Zakończ swoje wakacje w najlepszy możliwy sposób - jedź na Biały! smiley

W okresie wakacji kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki w godzinach: 10.00 – 12.00 oraz 15.30 – 17.30.

Relikwie św. Jana Pawła II

„Święty Jan Paweł II bliżej wspólnot salezjańskich” we Wrocławiu.
 
Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz wręczając relikwie ks. dyr. wspólnoty salezjańskiej Bolesławowi Kaźmierczakowi i ks. dyr. gimnazjum Janowi Gondro, którzy wraz z młodzieżą gimnazjalną i delegacją parafii przybyli do Krakowa, wypowiedział te pełne ciepłe słowa: ”Niech święty Jana Paweł II będzie bliżej was a wy Go otaczajcie miłością.”
Krótka uroczystość odbyła się dnia 05.03.2015 roku w Krakowie przy ul. Franciszkańskiej 3 w domu arcybiskupów krakowskich, gdzie żył i pracował ks. Kard. Karol Wojtyła, późniejszy Papież, obecny św. Jana Paweł II.
Ks. proboszcz dziękował ks. Kardynałowi za relikwie i spotkanie, a młodzież gimnazjalna śpiewała i także złożyła podziękowanie. Oprócz relikwii ks. Kardynał wręczył wszystkim różańce i a dla gimnazjum podarował obraz św. Jana Pawła II.

Wiązanka 2015

“Jak Ksiądz Bosko – z młodzieżą, dla młodzieży”. Tak brzmi motto pierwszej Wiązanki ks. Ángela Fernándeza Artime jako Przełożonego Generalnego.

Zapraszamy do obejrzenia komentarza

   

Polecamy  

   

Parafia na